Odpadky okolo lavičiek Malá hora

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený
meno
Jana Šimeková 16. augusta 2018

Prosím o pravidelné zabezpečenie poriadku okolo lavičiek a popri ceste v parku Malá hora. Na fotke to možno až tak nevidno ale nekonečné množstvo špakov a iného odpadu, skla.. sa tam nachádza. Fotky sú z 15.8.

23. august 2018

Jana Šimeková

25. august 2018

Milan

Však kultúra národa. Však neni lepšej zábavy ako prevrátiť smetný kôš. Veď v demokracii si môžem dovoliť všetko. Aj smeti rozhadzovať kde mi napadne veď on ich niekto pozbiera.
26. august 2018

Jana Šimeková

Ten prevrátený kôš je ozaj “bonus” k neporiadku, ktorý tam aj tak je už týždne. Ide mi o priebežné dozeranie na poriadok v tejto časti. Stačilo by možno aby sa tadiaľ pravidelne prešla polícia, ktorú tam vídam.. ale sedieť v aute.. A tiež keď už tam ten neporiadok vznikne aby bol odstránený spolu s vyprázdnením košov.
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Odpadky boli odstránené. Lokalita Malá hora je pravidelne čistená.

Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.