Škultétyho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Bývalá neografia, extrementy od holubov na chodníku smerujúci do centra mesta v tesnej blízkosti Mestského úradu. Uz by to mesto mohlo konečne riešiť tento bordel toto je vizitka mesta a po tomto príspevku sa hadam začne oto záujimat. Ďakujem za vyriešenie podnetu!

11. jún 2019

Martin

Mohol som si myslieť mesto Martin to ma na háku a žiadne podnety nevie vyriešiť. O čom je táto stránka? Robia si s ludi srandu ci co. Hlavne odmeny a platy si vedia riešiť. Hanba!
26. jún 2019

Nace

Treba nahlasit hygiene ze mesto hazarduje zo zdravim obyvatelov mesta aby tento kriticky stav riesili. Je to trestne.
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený.

Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin
09. september 2019

Martin

Bol ale zase tam tie blbé holuby seru takze je to otom istom
25. september 2019

Martin J

Memorandové námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Byvala neografia, výkaly od holubov, v centre mesta kusok od pesej zony, hnus, raz to bolo čistene ale to nepomôže treba tie holuby odtial vyhnať toto neni riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.