Šoltésovej-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Martin

V riešení

Zničený chodník priamo (a nie len) pred vchodom na ulici Šoltésovej, kde sídli aj mestský podnik Matra. Prosím o skorú nápravu.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Zaradené do plánu opráv.

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS
09. september 2019

Jana Šimeková

Ďakujem za reakciu a aktívne ruešenie, snáď to bude v dohľadnej dobe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.