Timravy-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

niekde pri 1. alebo 2. tabuli nazcneho chodnika je poskodena lavicka - chyba jedna latka

30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Opravené 21.8.2019.

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.