A.Kmeťa-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený
meno
Ján 04. septembra 2019

Počmáraný podstavec sochy A.Kmeťa.

19. september 2019

Ján

Dobrý deň,
hádam to nie je veľký problém. Možno by som to dokázal očistiť aj sám, ale riskujem, že ma pri tom lapí mestská polícia a budem mať čo robiť s vysvetľovaním, že to nečmáram, ale čistím.
09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
socha je majetkom Slovenského národného múzea v Martine. Z našej strany je podnet vyriešený.
Kto? Slovenské národné múzeum v Martine
Kedy? Po našom informovaní, nápis bude v čo najkratšom čase odstránený

Renáta Habrunová, vedúci sekretariátu primátora MsÚ Martin
09. október 2019

Ján

Aj Slovenské národné múzeum sa "príkladne stará" o svoje vlastníctvo. Stačí sa pozrieť na budovu múzea, jej okolie ( oplotenie,schodište,...) a bývalú botanickú záhradu!!!!
13. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol zaslaná SNM.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. október 2019

Ján

Graffiti odstránené. Oplatilo sa dať podnet.
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet a spoluprácu. Podnet evidujeme ako ukončený.
Kedy? vybavené / ukončené

Renáta Habrunová, vedúci sekretariátu primátora MsÚ Martin
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

27. október 2019

Ján

Keď sa tak zamyslím nad celým tým kolotočom okolo odstránenia čmáranín z podstavca je mi z toho do plaču. Hádam by bolo lepšie sa poriadne rehotať!!!!! Občania, vyberte si.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.