Námestie Svetozára Hurbana Vajanského-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený
meno
Ján 10. septembra 2019

Kovové stĺpiky, ktoré tam asi ostali po nejakej reklame. Oku nelahodiace a v takomto stave zbytočné.

27. september 2019

Ján

Ak už toto má byť neriešiteľný podnet, tak potom už čo dokáže riešiť samospráva?!
29. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
status podnetu na neriešený sa zmení vo všetkých prípadoch, keď samospráva alebo iná zodpovedná inštitúcia neodpovie do 14 dní od zaslania výzvy.
V takýchto prípadoch vždy podnety opätovne preposielame zodpovedným inštitúciám s upozornením na neriešený podnet.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Stĺpiky budú odstránené v priebehu mesiaca november 2019.
Kedy? november 2019

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dnes, 1.10.2019, boli stĺpiky odstránené.

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS
03. október 2019

Ján

Podnet vyriešený, ale je smutné, že na takú banalitu musí občan upozorňovať.
Stále tvrdím, že mestskí policajti majú mať oči otvorené a riešiť aj takéto veci a nie iba zakladať "papuče".

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania