Holubyho-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Prosím o kosenie popri chodníku, ktorý vedie lesoparkom k Slovenskej národnej knižnici. Naokolo všetko pekne kosené len popri chodníku zrovna nie. Nerozumiem. Prosím o nápravu a pravidelnú údržbu. Ďakujem.

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme a vážime si Váš záujem o pekné prostredie v našom meste. Podnet sme postúpili na doriešenie príslušnému odboru.

Renáta Habrunová, vedúci sekretariátu primátora MsÚ Martin
21. október 2019

Štefan

Volaj Brantner
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený v mesiaci október 2019.

Ing. Jarmila Mráziková, vedúca OKS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.