Záturčianska-semafor-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Chyba semafor pre chodcov dost nebezpečné na vytazenej ceste. Križovatka Tulip

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedená križovatka sa nenachádza v Mestskej časti Košice - Krásna. Horná ulica v Krásnej je zaústená do križovatky bez priechodu pre chodcov. Uvedený podnet bol chybne pridelený našej MČ.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Semafor bol poškodený. V súčasnej dobe sa čaká dodanie nového.
Kedy? október 2019

Ing. Jarmila Mráziková, ved. OKS
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Semafor bol osadený 1.10.2019.

Ing. Jarmila Mráziková, vedúca OKS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania