Kollárova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený
meno
Júlia Novanská 30. januára 2020

Rampa rozbitá pred nemocnicou už niekoľko mesiacov. Možno je v rukách súkromníka, ale na tak frekventovanom mieste by malo mesto zakročiť a vyzvať k náprave.

13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Súkromný majetok. Majiteľ bol upozornený písomne.

Ing. Jarmila Mráziková, vedúca OKS
04. august 2020

Júlia Novanská

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania