Dolná-socha, pamätník-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Modra

V riešení
meno
Jakub 06. júla 2021

Pamätná tabuľa Ľudovíta Štúra sa nenachádza na svojom mieste. Prosím o preverenie, kde sa tabuľa nachádza a či nedošlo ku krádeži.

Nemám fotografiu chýbajúcej tabule, tak som použil fotografiu z internetu.

13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Vašim podnetom sa budeme zaoberať a odpovieme čo najskôr.

S priateľským pozdravom

Alena Červenková
MsÚ Modra
29. júl 2021

Jakub

Prikladám fotografiu miesta, kde bola tabuľa.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
08. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preskúmaní situácie aj v spolupráci so SNM-Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre, musíme skonštatovať, že pamätná tabuľa bola žiaľ odcudzená. V súčasnosti hľadáme riešenie, ako daný priestor upravíme.

Ďakujeme pekne

S priateľským pozdravom

Alena Červenková
MsÚ Modra

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.