Horná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Modra

V riešení
meno
Sefcikova 14. júla 2021

Nebezpečné, naklaňajúce stromy zasahujúce do vozovky. Čím ďalej, tým nižšie....

15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Vašim podnetom sa budeme zaoberať a odpovieme čo najskôr.

S priateľským pozdravom

Alena Červenková
MsÚ Modra
15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. O Vami uvedenom probléme vieme a snažíme sa ho riešiť. Stromy sa žiaľ nachádzajú na pozemkoch, ktoré nie sú vo vlastníctve a ani v správe mesta Modra. Vami spomínaný problém sa orezom stromov nevyrieši a k riešeniu problému je nevyhnutné problematické stromy z porastu úplne odstrániť, k čomu je nutná súčinnosť správcu predmetného pozemku, ktorým je Okresný úrad Bratislava.
Mesto Modra, upozornilo správcu pozemku na tento problém a to začiatkom februára tohto roku. Následne bola mailom v apríli tohto roku poslaná urgencia. Druhá urgencia na vykonanie opatrení bola zaslaná na vedomie aj príslušnému cestnému správnemu orgánu.
Bohužiaľ správca predmetného pozemku s mestom nekomunikuje.

Ing. Kristína Čechová
samostatný odborný referent ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.