Nefungujúce pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Miloslav Lanca, 17. septembra 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Rad by som upozornil na casto nefungujuce osvetlenie Modranskych ulic. Stav zo 17/9 cca 21:00 v okoli ulic Kalinciakova, Bernolakova, Bodickeho, Sokolska nesvieti jedina lampa. :(

22. december 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, problém s nefunkčným osvetlením bol vyriešený.

S pozdravom

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.