Nefungujúce verejné osvetlenie v mes.časti Harmónia

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Jana, 11. novembra 2015

Opakované (už po niekoľkých upozorneniach a urgenciách) nefungujúce verejné osvetlenie v meskej časti mesta - Harmónia - jeho hlavnej ceste smerom od SZU až po námestie a v okolitých obytných bočných uličkách. Vidno len svetlá autobusu na zástavke či okolitých prechádzajúcich áut. Okrem strachu počas rannej cesty na autobus hrozí nebezpečenstvo aj úrazu, nakoľko sú na cestách a chodníkoch rôzne jamy a výkopy v dôsledku aktuálne budovanej kanalizácie. Nepridá tomu ani nemožnosť vidieť rôzne iné už vzniknuté jamy a nebezpečenstvá ani v dôsledku opakujúcich sa neuskutočnených upratovacích - verejnoprospešných prác v tejto meskej časti a preto rôzne plechovky, sklo či jamy ľudia množstvom lístia nevidia (hlavne pri námestí).

22. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie v časti Modra Harmónia bolo v mesiaci november 2016 posilnené výmenou rozvádzača verejného osvetlenia (RVO) v časti na Okružnej ceste.

S pozdravom

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.