Zlé dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Sefcikova, 15. augusta 2016

Na námestí v mestskej časti Harmónia, konkrétne na križovatke pri Bowlingu ( dole smer Kráľová, v pravo Zochova Chata a v ľavo Modra) je zavádzajúce dopravné značenie. Značka ukazuje odbočenie podľa smeru jazdy v oboch jazdných pruhoch, avšak jazdné čiary hovoria inak.

09. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko správcom komunikácie a dopravného značenia sú Regionálne cesty Bratislava a.s. uvedený podnet im bol postúpený.

Ďakujeme

M. Gavorník, zástupca primátora
03. február 2017

Tomas Steinhubel

Zdravim
chcem sa spýtať či máte nejaké nové informácie o Regionálnych ciest ohľadom riešenia tejto križovatky?
Vdaka
04. február 2017

Sefcikova

V reále je to tak, že žiadna zmena.....stále rovnaká situácia...asi ešte Správa regionálnych ciest nedostala podnet :D
05. február 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne preposlali 3. februára s prosbou o informáciu o stave jeho riešenia.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
12. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné značenie bolo upravené správcom komunikácie.

S úctou


M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.