Kábel verejného rozhlasu - Horná ulica

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Martin Bartoš, 28. marca 2017

Dobrý deň , chcel by som Vás požiadať o preverenie a následné odstránenie káblu ktorý je odtrhnutý a spadnutý pri stĺpe verejného osvetlenia , vyzerá to ako starý kábel vedenia verejného rozhlasu.
Je to pri zástavke SAD na ulici Horná 36 pri vstupe na príjazdovú cestu spoločnosti hameln rds a.s. Horná 36, Modra
Martin Bartoš ,
Facilty Management hameln rds a.s.,

29. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vieme o kábloch vedenia verejného rozhlasu, ktoré sú na viacerých miestach odtrhnuté a spadnuté.
V priebehu mesiaca apríl 2017 sa budú demontovať a odstraňovať.

S pozdravom

M. Gavorník, zástupca primátora
31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spadnuté káble mestského rozhlasu boli odstránené.

Ďakujeme za podnet

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.