Nebezpečná hojdačka (ihrisko na Okružnej)

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Petra Horakova, 23. apríla 2017

Dobry den,

skoba na oboch hojdackach na ihrisku v Harmonii pri Okruznej je zodrata a hrozi, ze sa hojdacka odtrhne.

31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, skoby boli vymenené.

M. Gavorník, zástupca primátora
31. máj 2017

Petra Horakova

Dakujem.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.