Strom - zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený

Zaslal: Tomas Steinhubel, 27. januára 2018

Na Narodnej ulici sa nachadza zlomeny hruby konar ktory moze predstavovat nebezpecie.
Prosim o odstranenie a upravu.
Vdaka

01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, zlomený konár sme odstránili, poškodený strom riešime.

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.