Nepokosený cintorín na Kralovej

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený
meno
Anonymny obcan 10. júla 2018

Dobry den prisla nam rodina na navstevu a isli sme na cintorin na Kralovej a je tam hotova dzungla asi 1metrova trava. Proste hroza ako niekde v pralese v Kolumbii. Toto sa opakuje kazde leto rok co rok.

20. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Cintorín na Kráľovej bol pokosený v 28. týždni.


S pozdravom

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.