Autobusová zastávka Štefánikova

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený
meno
Zuzana Turčanová 19. júla 2018

Kto je zodpovedný za autobusové zástavky (upratovanie, umývanie)? Zástavka Štefánikova je dlhodobo špinavá a s prepáčením aj ,,oblvaná". Kontroluje ich niekto, alebo sa čaká až na podnety občanov? Zaujímavé je, že zástavky pi Kocke a na námestí nie sú také špinavé a táto???
S pozdravom Turčanová

07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Autobusové zastávky sú v správe mesta Modry. Verejno-prospešné služby vykonali nápravu stavu v 31.týždni.

S pozdravom

M. Gavorník, zástupca primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania