Odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Modra

Vyriešený
meno
Zuzana 15. októbra 2018

Dobry den. Chcela by som upozornit na 2 vrecia naplnene a oblozene odpadom pri ohnisku/luka za hradbami. Foto je z min.tyzdna, vrecia su preplnene a vietor odpad rozfukava po okoli.

Dakujem vopred za informaciu k podnetu.

S pozdravom,

Zuzana Dovalova

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, odpad bol odstránený.

S úctou

M. Gavorník, zástupca primátora
31. október 2018

Zuzana

Dobry den. Dakujem za vyriesenie podnetu. Videla som, ze bol odstraneny na druhy den. Este raz vdaka a pekne dni, Dovalova

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.