Chýbajúce koše

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Chýbajú 2 koše na ulici Severná pri ihrisku. Jedno pri obchode Laurena a druhé tam kde je určená poloha.

10. september 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetné koše boli doplnené. Ďakujeme za Váš podnet.

Ladislav Zupko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania