Nebezpečná rozpadnutá stavba

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Neriešený
meno
Jasom 01. septembra 2014

Rozpadnutá stavba ktorá ohrozuje možným zrútením steny. Tak isto sa používa ako WC a skládka odpadov pre našich občanov.

23. september 2014

Odpoveď samosprávy

Nebezpečná rozpadnutá stavba bola nahlásená na Stavebný úrad v Moldave nad Bodvou. Riešenie podnetu si vyžaduje dlhší časový úsek. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Beáta Schwartzová, Stavebný úrad
17. marec 2016

Moldava2

Rozbita budova

Skoro zrutena budova nadalej ohrozuje ludi a sluzi ako wc, po dvoch rokoch bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania