Opustené vozidlo na Severnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Tomáš 21. januára 2015

Toto motorové vozidlo tu stojí na parkovisku na Severnej bez pohnutia minimálne rok, pričom zaberá cenné parkovacie miesto. STK a EK nemá platnú vyše pol roka.

15. január 2016

Tomáš

Ďalší rok ubehol a ten vrak tam stále stojí a čaká neúnavne, bez pohnutia na svojho Pána zaberajúc tým cenné parkovacie miesto...
30. jún 2019

Tomáš

Automobil bol odtiahnutý, podnet považujem za vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania