Poklop kanalizácie na Školskej

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 23. júla 2015

Zaujímavo riešený poklop kanalizácie na Školskej ulici priamo cez celý chodník tesne pri vchode do prevádzky obchodu s nábytkom. Nevyzerá to veľmi bezpečne a asi ani nie je. Radšej to stále obchádzam.

30. december 2015

Odpoveď samosprávy

Táto kanalizácia slúži na odvedenie zrážkových vôd prostredníctvom kanalizačného krytu do Bodvy. Tento kryt bol poškodený (zdeformovaný) prechodom ťažkého vozidla. Do budúcna sa zrealizuje náprava, aby sa predišlo úrazu. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Waldemar Vislay, odd. výstavby
04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Úprava tejto bodovej závady je naplánovaná na koniec roka 2017 alebo na začiatok roka 2018, v závislosti od poveternostných vplyvov, predmetnou lokalitou je niekoľko podzemných inžinierskych sietí (najmä elektrika), zemné práce je nutné realizovať iba ručne pod odborným dohľadom kompetentných. Týmto považujeme V8š podnet za vyriešený.

Ing. Waldemar Vislay. vedúci výstavby a územného rozvoja
31. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop kanalizácie na ul. Školskej bol opravený v januári 2018. Ďakujeme za podnet.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania