Toalety poliklinika

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
peter šimko 05. februára 2016

Už niekoľko rokov je používaný dvor na uliciach Školská ,Bartalošova,Krátka ,Čsa ako verejná toaleta pacientmi z nemocnice s poliklinikou Moldava nad Bodvou.Žiadam riešiť tento stav.
Ďakujem

08. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
záležitosť sme prešetrili. Každý lekár na Poliklinike má pre svoj personál aj pre svojich pacientov vyhradené toalety. Okrem toho na prízemí pri vstupe existujú aj toalety pre čakajúcich pacientov. Kľúče každý si môže vyzdvihnúť na informáciách bezplatne.

Ing. Mgr. Agnesa Nagyová, správa budov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania