Neporiadok v okolí Bodvy.

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Igor 07. februára 2016

Každodenný pohľad sa naskytá obyvateľom vežiakov a psíčkarov pri Bodve na neporiadok spôsobený vyberačmi kontajnerov.

20. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
táto lokalita bola ihneď vyčistená po prijatí Vášho podnetu. Znovuvyčistenie sa opätovne vykonalo aj dňa 10.6.2016. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Stanislav Bujňák, vedúci správy zelene
14. júl 2016

Milan Fazekas

Smetie od kontajnerov

roznašanie smetia od kontajnerov
15. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, táto lokalita bola dnes t.j. 15.07.2016 vyčistená.

Ing. Stanislav Bujňák, vedúci správy zelene
26. júl 2016

Igor

Smetie...

opat smetie..nekonecny pribeh....
08. august 2018

Igor

Smetie

Opat uz asi mesiac je smetie popri Bodve Severna.
09. august 2018

Igor

Dakujeme za odpratanie..
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, sme radi, že napomáhate, aby naše mesto bolo čistejšie. Odpad pri rieke Bodva bol ihneď odstránený.

Ďalej oznamujeme obyvateľom, ak nájdu čiernu skládku v katastri mesta, aby neváhali a ihneď volali na odd. environmentálnych činností na tel. číslo 0917 677 115, alebo na bezplatné číslo Mestskej polície 0800 110 159. Za spoluprácu ďakujeme.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora
01. október 2018

Igor

Ranne upratovanie bez efektivity...rychlostou gafru okolo toho prebehla s plast.vrecom
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe opätovného podnetu neporiadku pri toku Bodvy Vám oznamujeme, že tento priestor bol vyčistený.
Prosíme vás, ak zistíte čiernu skládku v katastri mesta, aby ste neváhali a ihneď volali na odd. environmentálnych činností na tel. číslo 0917 677 115, alebo na bezplatné číslo Mestskej polície 0800 110 159.
Za pochopenie ďakujeme.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania