Chodníky ul.Severná 1-8 rekonštrukcia

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Štefan Susnyák, 10. júna 2016

Dobrý deň, privítali by sme rekonštrukciu chodníkov aj v tejto časti sídliska. Využíva (využívala by) ich značná časť nielen ul.Severnej. Ďakujem, pekný deň prajem a držím vám palce.

01. júl 2016

Odpoveď samosprávy

S ľútosťou Vám oznamujeme, že opravy týchto chodníkov nie sú zahrnuté do plánu súvislých opráv chodníkov na rok 2016 . Pri tvorbe najbližšieho plánu opráv sa tieto chodníky zahrnú do návrhu plánovaných opráv. Avšak schválenie opráv chodníkov je podmienené schválením plánu opráv na mestskom zastupiteľstve.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného plánovania
30. september 2017

Rasťo

Chodník od vežiakov Severná 1 až 8

Dobrý den,medzi Severnou č.1 až Severnou č.8 od vežiakov je dlhé roky zanedbaný neupravený chodník(vid.foto)chcem poprosiť samosprávu,aby aj tento zahrnula do opráv pre najbližšie obdobie a najlepší by bol asvaltový aj deti by ho vedeli využiť na kolieskovými korčuľami.






04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník sa komplexne opravil s novou povrchovou úpravou z dlažby. Týmto považujeme Váš podnet za vyriešený.

Ing. Waldemar Vislay. vedúci výstavby a územného rozvoja

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.