Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zvuková bariéra na Kalvínskej

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Peter H., 13. júla 2016

Pri vstupe na nový terminál na Kalvínskej ulici rozbité sklo na zvukovej bariére vymenili namiesto pôvodného čistým priehľadným sklom (2. obrázok), na ktorom sa teraz zabíjajú vtáci (1. obrázok). Žiadalo by sa túto tabuľu skla niečim prelepiť, aby to registrovalo aj vtáctvo.

15. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, o odstránenie tejto vážnej závady sme požiadali realizátora stavby Železnice Slovenskej republiky. Dnes t.j. 15.7.2016 bolo upratané okolie. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného plánovania
04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Protihluková stena sa opravila v réžii ŽSR, a.s. Týmto považujeme podnet za vyriešený.

Ing. Waldemar Vislay. vedúci výstavby a územného rozvoja

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.