Zhorený kontajner na ulici Rožňavská 18,20

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Jana 24. októbra 2017

Dobrý deň.Tento kontajner zhorel pred niekoľkými týždňami a ešte stále nie je odprataný.Prosím kompetentných, aby to vyriešili.Ďakujem.Jana

25. október 2017

Odpoveď samosprávy

Kontajner bol odstránený. Ďakujeme za upozornenie.

Ľudovít Harsányi, vedúci správy zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania