Mláka pri priechode pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

V riešení
meno
Peter 20. novembra 2017

Dlhodobý problém po dažďoch a snežení. Voda neodteká. Ľudia sa nevedia dostať na priechod pre chodcov. V zime sa zas tam vytvára ľad - hrozba pošmyknutia a úrazu

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Nákupné centrum Tesco bolo na túto problematiku písomne upozornené so žiadosťou o nápravu v danej veci, nakoľko chodník je súčasťou výstavby nákupného centra Tesco Moldava nad Bodvou na ul. Rožňavská.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného rozvoja
31. december 2017

mario

Vela vody na priechodoch

v podstate ide iba oto,ze ked prsi je tam neprekrocitelna mlaka do ktorej vojde aj cely kocik po kolieska a aj keby ste chceli sa po priechode prejst neda nehovoriac otom ze vodici mozu ostriekat vodou chodcov
31. december 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizáciu Vášho podnetu sme opätovne zaslali samospráve.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
31. december 2017

mario

dakujem za reakciu
09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opakovane sme vyzvali kompetentné orgány, teda Tesco a Správu ciest KSK o nápravu. V súčasnosti čakáme na odpoveď. Za pochopenie ďakujem.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného plánovania
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oznamujeme Vám, že konkrétne osoby zastupujúce nákupné centrum Tesco a aj samotná predajňa boli na túto problematiku písomne upozornení so žiadosťou o nápravu v danej veci dňa 29.03.2018.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného plánovania

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania