Stará parkovacia značka

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Lukáš, 09. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri panelákoch Námestie mieru 17,18,19 je táto zhrdzavená parkovacia značka, ktorá nielenže kazí dojem, ale tiež sa hýbe a môže aj pri silnejšom vetre spadnúť.

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prijali sme Váš podnet a preposlali na riešenie p. Ing. Waldemarovi Vislaymu, vedúcemu výstavby a územného plánovania.

Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Značka bola odstránená Správou zelene mesta Moldava nad Bodvou.

Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby a územného plánovania

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.