Smetie a bordel - okolie Bodvy

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

V riešení
meno
občan 10. januára 2018

Dobrý deň,
Kedy konečne sa pozbiera smetie, ktoré je na ul.Debraďskej, Janka Kráľa a okolí Bodvy. Prečo my, ktorí tam bývame v bytovkách sa na to musíme každý deň pozerať? Všade bordel a smetie.Prečo my si nemôžme povedať, že bývame v čistom meste ako iný občania tohto mesta?

10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prijali sme Váš podnet a preposlali na riešenie na Správu mestskej zelene. O výsledku Vás budeme informovať.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora
31. marec 2018

Štefan

Neporiadok - slabý výraz!!!

Dobrý deň.
Na tento neporiadok sa pozerajú obyvatelia obytných domov pri rieke Bodva každý deň! Medzi nimi aj zamestnanci mestského úradu a aj poslanci!
To už naozaj nemá mesto žiadne kompetencie s tým niečo urobiť???
31. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
02. apríl 2018

občan

Je to pravda, na tento neporiadok pozeráme každý deň, malo by sa tam častejšie zbierať smetie, nedá sa na to pozerať, pomaly tu budeme bývať ako keby sme bývali pri Luníku 9 v KE
01. apríl 2019

občan

Dobrý deň, chceli by sme vedieť, že dokedy sa musíme na ten neporiadok pozerať , ktorý je na ul. Debraďskej, J.Kráľa a okolia Bodvy. Na ten neporiadok sa musíme pozerať deň čo deň, týždne aj mesiace a nikto s tým nič nerobí. Poslanci to nevidia? A aj s púšťaním hlasnej hudby by sa už malo niečo robiť. Ako stále píšete že mestská a štátna polícia to monitoruje, nie je to pravda, lebo keby tak bolo, tak nebolo by to smetie a púšťanie hlasnej hudby. Poslanci by si to mali uvedomiť, že niektorí občania chodia na nočné smeny a po nočnej by chceli spať a nie počúvať neustále hudbu od rána do večera. Už by sa s tým malo niečo konečne robiť.
TOTO JE ČISTOTA MESTA MOLDAVY A OBYVATELIA BYTOVIEK SA NA TO MUSIA POZERAŤ DEŇ ČO DEŇ, HAMBA PRE MESTO
03. máj 2020

Štefan

Vodná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Znečistená rieka Bodva. Fotky hovoria sami za seba, asi ani netreba komentár.
Neporiadok, vhadzovanie nepotrebných vecí do rieky a pri ohradení pozemku
nedodržanie ochranného pásma povodia rieky.
03. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania