Neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Ján, 03. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Myslím,že fotka hovori za všetko.

06. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes bolo priestranstvo vyčistené a neporiadok bol odstránený. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Ľudovít Harsányi, vedúci správy zelene
16. február 2018

občan

A ďalej na Debraďskej a ul.Janka Kráľa, malo by sa tam častejšie pratať, stále je tam neporiadok, nikto to nevidí

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.