Diera okolo poklopu blízko ihriska na Severnej 11

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 19. februára 2018

Nebezpečný otvor v zemi okolo kanalizácie na Severnej 11 blízko ihriska a školy.

07. marec 2018

Jozef

vyriesene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.