Billa - parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Peter 14. marca 2018

Trebalo by presunúť betónový kvetináč, ktorý je za bielou Fabiou, nakoľko miesto kde parkuje je chodník, to isté je na náprotivnej strane pri vstupe do Billy, nakoľko len tam sa dá bezbariérovo dostať do obchodu. Tie miesta sú aj zreteľne oddelené obrubníkom.
+ na prvom obrázku by bodlo vybudovať chodníček, nakoľko ľudia stamať bežne prechádzajú. T

15. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prijali sme Váš podnet. Nakoľko predmetný pozemok pod parkoviskom je vo vlastníctve BILLY, Vašu žiadosť sme preposlali 15.3.2018 na zákaznícky servis spoločnosti BILLA.
Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora
16. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme aj my zaslali priamo spoločnosti Billa.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.