Psíčkari

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Neriešený
meno
Peter Vidašič 13. júna 2018

Dobrý deň p. Primátor.
V prvom rade by som chcel poďakovať za vašu prácu v prospech nášho mesta ako aj vašu ústretovosť pri riešení ľudských záležitostí. Naopak na druhej strane ma však dnes okolo 18: 00 hod. zarazilo chovanie psíčkara, ktorý sa pohyboval so psom na chodníku od rozhrania ulíc Komenského a Horská a nechal po sebe to, čo vidíte na foto v prílohe. Je to zarážajúce a súčasne i smutné. Asi je treba vykonať istú osvätu ľudí-psíčkárov ako sa správať a čo je povinnosťou každého psíčkara.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania