Poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Neriešený
meno
Štefan 05. novembra 2018

Dobrý deň.
Firme, ktorá robila výkopové práce sa nepodarilo pretlačiť kábel pod chodníkom tak rozrezali asfalt a potom kúsky chodníka položili takto naspäť. Jedná sa o chodník na Námestí Mieru 17 zo zadnej strany, od rieky Bodva.
Posúďte sami!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania