Námestie Ľ. Štúra-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Soňa Oczeljáková 10. decembra 2018

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o prikaz na odstránenie odpadu ,pri ukončení opravy cesty nechali zbytok asfaltu a kameňa pri okraji cesty nedá sa parkovať na vyznačenom parkovnom mieste je aj to neestetické Ďakujem

31. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cesta bola vyčistená. Ďakujeme za Váš podnet

Ľudovít Harsányi, vedúci správy zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania