Záhradná-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Linda 20. decembra 2018

Na Záhradnej ulici nie je poklop na kanalizácií,je to celé odkryté a nebezpečné,nakolko tu chodia okolo deti ktoré tam môžu spadnúť,na tento problém bol upozorniť môj otec už v minulosti ale nič sa a tým nespravilo.J e to pred domom číslo 44

31. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kanalizačná vpusť bola zakrytá poklopom. Ďakujeme za Váš podnet.

Ľudovít Harsányi, vedúci správy zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.