Nová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

V riešení
meno
Peter 13. januára 2019

Ulica Nová 3. Z dvoch lámp na parkovisku svieti len jedna. Tá druhá už dlhšiu dobu nesvieti.

04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie bolo opravené a včera t.j. 3.2.2019 sa vykonala kontrola svietidla. Ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Ing. Waldemar Vislay, vedúci výstavby

Ing. Henrieta Tóthová, asistentka primátora
10. február 2019

Peter Halás

Z dvoch svietidiel stále svieti len jedna.
13. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.