Severná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Tomáš 10. mája 2019

Dlhodobo odstavený biely automobil značky Fiat Punto bez platnej TK a EK s Košickou EČV blokuje cenné parkovacie miesto na Severnej ulici oproti vežiaku č. 22. Odstavený je tam minimálne pol roka!

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Fiat Punto na severnej ulici bude zistený majiteľ a vyzvaný na odstránenie uvedeného vozidla.

Jozef Grác
Náčelník MsP
30. jún 2019

Tomáš

Predmetný automobil bol odtiahnutý, podnet považujem za vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania