Rožňavská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

V riešení
meno
Miroslav 27. júna 2019

Rozpadajúci sa asfalt na nádvorí Rožňavská 14 a 16

15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Riadne opravy chodníkov ( s výnimkou havarijných stavov) sa plánujú dlhodobo- najmenej rok vopred a do realizácie sa dostanú len tie úseky, ktoré navrhne komisia investičných činností a výstavby , prejednávajú sa v mestskej rade a nakoniec o nich rozhodujú poslanci na mestskom zastupiteľstve. Prostredníctvom odkazu pre starostu nie je možné zadávať požiadavky a realizovať opravy, nakoľko ide o závažnejšie viacstupňové rozhodovanie viazané na rozpočet mesta. Odporúčame Vám žiadosť o opravu naformulovať písomne, podpísať obyvateľmi, ktorých sa to týka a majú o to záujem , doručiť do podateľne Mestského úradu do 15. septembra, aby sa oprávnené požiadavky na opravy mohli zapracovať do rozpočtu na rok 2020.

PhDr. Jana Kovácsová - odbor masmediálnej komunikácie, Mestský úrad Moldava nad Bodvou
31. júl 2019

Miroslav

Ďakujem za vašu odpoveď a podame žiadosť na opravu nadvoria

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania