Podhorská-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Filip Láslofi 14. júla 2019

Dobry den,

Samozrejme viem ze sa to aj tu viackrat riesilo, ale som nuteny to tu opat napisat. Vracal som sa prave rano z prace a toto co tu stihli za vikend spravit je fakt brutalne. Naposledy tu bolo navrhovane nech obcania volaju policiu. Toto je vsak nerealne riesenie a samozrejme vidime aj nulove vysledky. Minimum ludi bude opite deti konfrontovat a volat policiu. Je potrebne aby tam policia aspon cez vikendy chodila na pravidelne hliadky, inak sa tento problem nikdy nevyriesi.

S pozdravom,
Filip Laslofi.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Láslofi.
Váš opakovaný podnet sme bezprostredne postúpili náčelníkovi Mestskej polície, ktorý ho považuje za oprávnený, prisľubil, že zintenzívni hliadkovanie v tejto problematickej oblasti hlavne cez víkendy a vo večerných hodinách , tak ako navrhujete. Na problém, ktorý opisujte upozornili aj poslanci mesta v interpeláciách na mestskom zastupiteľstve, zaoberala sa ním aj komisia na ochranu verejného poriadku a keď sa príjme komplexnejšie a systémové riešenie tohto problému - ( napr. rozšírenie kamerového systému, rajonizácia policajných hliadok... a pod ), budeme o tom informovať verejnosť na našich webových stránkach .
Zároveň sme fotografie doručili pracovníkom Mestského úradu- správy mestskej zelene, ktorý nám dnes 18.7.2019 ohlásili, že lokalitu vyčistili od odpadkov- viď foto.

PhDr. Jana Kovácsová - odbor masmediálnej komunikácie, Mestský úrad Moldava nad Bodvou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.