Záhradná-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Ria 16. júla 2019

Na Záhradnej ulici pred rodinným domom č.75 konáre stromu siahajú až po zem a zabraňujú vo výhľade do križovatky (potrebné skrátiť). Poprípade osadiť v tejto križovatke dopravné zrkadlo.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za podnet- je oprávnený a situáciu sme vyhodnotili spolu s príslušníkmi polície ako stav ohrozujúci bezpečnosť účastníkov cestnej premávky . Pracovníci mestského úradu- správy mestskej zelene dnes 19.7.2019 orezali konáre stromu tak, aby sa zabezpečila viditeľnosť v križovatke na požadovanej úrovni.

Ľudovít Harsányi- Mestský úrad, vedúci oddelenia odboru správy zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.