Záhradná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Linda 03. januára 2020

Chcela by som upozorniť na nefungujúce osvetlenie na Záhradnej ulici,Je to lampa hneď oproti cestičke ktorá vedie od Billy ku Záhradnej ulici.Je tam neskutočná tma,je to nebezpečné.Dakujem za skoré odstránenie vady.

15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Závada bola odstránená 11.01.2020.

PhDr. Jana Kovácsová - mediálne oddelenie, Mestský úrad Moldava nad Bodvou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.