Rožňavská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený
meno
Miroslav 14. augusta 2020

Každodenný problém s neprispôsobivými občanmi tohto mesta s odpadkami na Rožňavskej 14 a16.

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
S neporiadkom a rozhádzaným smetím okolo smetných nádob zápasíme denne, avšak každý deň v dopoludňajších hodinách ho pracovníci správy mestskej zelene poupratujú . Tak to bolo aj v deň, keď ste poslali fotografiu možno však až v neskorších hodinách . Pri kontrole na mieste tam už neporiadok nebol. V budúcnosti by nám pomohlo, keby ste informovali mestskú políciu buď telefonicky alebo cez mobilnú aplikáciu v čase, keď je ešte možné týchto obyvateľov prichytiť pri čine. Následne už nevieme urobiť nič, len to po ich poupratovať.

PhDr. Jana Kovácsová_ mediálny odbor mestského úradu
Zdroj Ľudovít Harsanyi- mestský úrad - odbor správy mestskej zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania