Bradáčova-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Neriešený
meno
Juraj 09. mája 2021

Dobrý deň,
Myslím, že nie som jediný komu prekáža neohľaduplnosť a arogancia vodičov, ktorí si obytnú zónu na Bradáčovej a priľahlými ulicami mýlia s diaľnicou. Vzhľadom na to, že je tu škôlka a škola je tu zvýšený pohyb detí. Autá parkujúce popri ceste vytvárajú možné nebezpečenstvo keď dieťa vybehne spomedzi aút na cestu. Osadenie aspoň dvoch spomaľovačov (ilustračné foto) by významnou mierou prispelo k zvýšeniu bezpečnosti chodcov v danej lokalite.
Ďakujem,
Juraj

03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
18. júl 2021

Veronika

Toho sa nedočkáte. Na to iste som upozornovala pred 6 rokmi na ulici SNP pri skolke. Spomalovac bol dokonca prislubeny :) osadenie sa ale nekonalo :) Myjava spomalovace vseobecne moc asi neuznava, iba na Kamennom :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania