Krmanova-mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Neriešený
meno
Peter 28. júna 2021

Dobry den, na ihrisku na Krmanovej je nefungujuca vodovodna paka. Obzvlast v tomto obdobi,ked je hygiena ruk nevyhnutne nutna by bolo fajn,ak by fungovala.
Dakujem

14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania