Javorinská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Uzavretý
meno
Elena Baránková 06. júla 2021

Prosím o očistenie/odstránenie trávy a buriny/ celého chodníka okolo SF FIX-u, veľmi zle sa nám tam chodí najmä keď poprší. Chodí tadiaľ veľa ľudí do práce a z práce. Chodník býva zarastený a neupravený každý rok. Ďakujem za všetkých, ktorí tadiaľ chodia.

21. júl 2021

Elena Baránková

Trávu postriekali postrekom asi proti burine. Tá burina schne,ale je tam doposiaľ. A okrem toho chodiť po tom teraz v lete v sandáloch to je tak na nejaký ekzém. Uvítali by sme keby tá uschnutá burina bola odstránená a chodník očistený.
22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
23. júl 2021

Elena Baránková

Problém vyriešený. Čo si človek nespraví sám...
23. júl 2021

Elena Baránková

Ešte pohľad z druhej strany
27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

prosím podnet ste vyriešili Vy alebo samospráva? Na základe toho podnetu priradíme status (Uzavretý = vyriešený dobrovoľníkom, alebo Vyriešený = vyriešený samosprávou).

Ďakujeme.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.