Bradáčova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Neriešený
meno
Bohouši 23. augusta 2021

Bradáčová - medzi garážami, cesta rozbitá, špinavá, zimný posyp minimálne po 3 rokoch . Auto s kefami ,ani nevieme ,ako vyzerá, asi ho majú v garáži na výstavu... Aj to je vizitka Primátora......Ako by majitelia garáži,NEPLATILI DANE!!!!

23. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme prijali ako podnet na znečistenie cesty. Ak si želáte zahrnúť požiadavku na pokládku nového povrchu, je potrebné vytvoriť samostatný podnet, nakoľko nie je možné aby podnet zjednocoval dva rôzne problémy.

Ďakujeme za pochopenie.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
09. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.